Saturday, February 14, 2015

FEBRUARY 14th


Są różne rodzaje miłości: rodzinna, przyjacielska, partnerska…Każda z nich jest charakterystyczna na swój sposób, jednak wszystkie jej typy mają ze sobą coś wspólnego: uskrzydlają nas, motywują, dodają otuchy i energii.. Wspierają nas, nasze działania, pomysły i plany. Dają nadzieję na lepszą przyszłość oraz stania się człowiekiem w pełni szczęśliwym. Co więcej, pomiędzy każdą z nich a nienawiścią, istnieje jedynie cienka nić, która w jednej chwili  może zostać zerwana. W wyniku tego, owa nienawiść przeradza się w ból i cierpienie, jakie pozostawiają wówczas na naszych sercach szramę, której nie jesteśmy w stanie ukryć przed światem..


Nie jest to jednak na tyle silne, by móc zburzyć nasze uczucie – miłość bowiem przezwycięży wszystko, nawet jeśli miałaby kojarzyć się jedynie z najgorszymi momentami w naszym życiu. Niemniej jednak, ujmując w zaledwie kilku słowach: każda sekunda radości warta jest godzin cierpienia, ponieważ dzięki temu stajemy się dojrzalsi, a nasze doświadczenia życiowe poszerzają się..

Pomimo że nie popieram komercyjnych „świąt” typu Walentynki (moim skromnym zdaniem – adorować,  podziwiać oraz darzyć sympatią drugiego człowieka powinno się na co dzień, a nie jedynie raz w roku), chciałabym  życzyć Wam mnóstwa dobrego humoru, pogody ducha, uśmiechu na twarzy, a także miłości, na którą każdy z Was zasługuje.

Mam nadzieję, że mile spędzicie ten dzień.


K.