Wednesday, September 21, 2016

CLASS A COLLAGEN BY NOBLE HEALTH

Jest mi niezmiernie miło oświadczyć, że dołączyłam do grona testerek ("ambasadorek", choć określenie to jest dość "mocne"..) kosmetyków marki Noble Health. NH stanowi jedną z wiodących marek w kategorii Premium Wellness...w dodatku - pomimo obco brzmiącego nazewnictwa - swój początek miała w naszym rodzimym Radomiu, gdzie do chwili obecnej znajduje się jej główna siedziba.

Przez następne trzy miesiące, o kondycję mojej skóry, włosów i paznokci, dbały będą następujące produkty:

I. KREMY CLASS A COLLAGEN - NA DZIEŃ I NA NOC

Moja skóra żyje własnym życiem. Ma swoje humorki, przez co przez pół roku prezentuje się w miarę dobrze, aby przez następne miesiące dręczyć mnie swoim kiepskim stanem. Jej kondycja najgorsza jest w lecie, kiedy to narażona jest na czynniki zewnętrzne, wysuszające i skutecznie jej szkodzące..

Posiadając wrażliwą cerę, z góry skazane jesteśmy na przeżywanie z nią trzech światów...Jeśli mogę być z Wami szczera, kiedyś używałam świetnego kremu popularnej marki, który przeznaczony był dla kobiet w przedziale wiekowym 50+...Żeby było śmieszniej, podczas używania go, miałam znikome, sporadyczne kłopoty z cerą. Co więcej, zaczęła ona wyglądać naprawdę zdrowo i korzystnie. Pobuszowałam wówczas w Internecie, aby dowiedzieć się co nieco na temat tegoż ewenementu i uświadomiłam sobie, że skóra wchłania tylko i wyłącznie składniki, których potrzebuje, zatem niezbyt ważną kwestią jest kategoria wiekowa, a jedynie skład danego kosmetyku. Jakiż to słów musiałabym użyć, aby opisać złość we mnie drzemiącą, gdy okazało się, że w żadnym ze sklepów nie mogę odnaleźć wcześniej wspomnianego kremu...Niestety, od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, a ja nie odnalazłam kosmetyku, który okazałby się równie dobry..


Do zestawu Noble Health Class A Collagen, dołączone również zostało pudełeczko na tabletki. Dzięki maleńkiemu rozmiarowi, zmieści się w każdej, nawet najmniejszego formatu torebce!
Przeglądając opinie o produktach Noble Health, 90% z nich jest pozytywna. Na chwilę obecną, minęło zaledwie pięć dni, odkąd stosuję pełen zestaw, zatem nie jestem w stanie wydać jakiejkolwiek opinii na jego temat..

Powrócę do ww. tematu wkrótce!

K.