GREEN SMOOTHIE | OLINI - HANDMADE WITH ❤️

Wylewałam już swoje frustracje, próbowałam motywować i naświetlać problemy związane z żywieniem społeczeństwa, zatem przyszedł moment na coś przyjemniejszego...a mianowicie, podzieleniem się z Wami kolejnym banalnym przepisem.

Zielone smoothie to eksplozja witamin. Syci, dodaje energii, ma dużą dawkę składników mineralnych. Przepięknie komponuje się z letnią kolorystyką, której ostatkami dane jest nam jeszcze się delektować. Wzbogacone o nasiona siemienia lnianego oraz łyżeczkę oleju kokosowego, przyczynia się do wspomagania pracy serca oraz poprawy metabolizmu.
ZIELONE SMOOTHIE ZE SZPINAKIEM

SKŁADNIKI:
- 2 banany,
- 2 brzoskwinie,
- 1 nektarynka,
- 2 łyżeczki zmielonego siemienia lnianego (100% naturalny Olini),
- 1 szklanka wody,
- szpinak (w moim przypadku, był to szpinak w kostkach - dodałam 4 sztuki),
- 1 łyżeczka oleju kokosowego (100% naturalny, nierafinowany Olini - ma cudowny zapach i smak kokosu),
- 1 kiwi.
www.olini.pl
www.olini.pl
Czy udało Wam się kiedyś, za pomocą smoothie, perfekcyjnie połączyć smak owoców i warzyw? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, cóż ciekawego znalazło się w Waszym mikserze / blenderze? Macie jakieś autorskie przepisy na smoothie, które bardzo często wykorzystujecie?

PS Serdecznie zapraszam Was do sklepu internetowego Olini - www.olini.pl -, gdzie znaleźć możecie sporo, w 100% naturalnych, produktów,  w naprawdę korzystnych cenach! Przetestowałam je osobiście, więc podpisuję się pod rekomendacją rękoma i nogami!! :)

Share this:

CONVERSATION

INSTAGRAM