Thursday, December 22, 2016

ORPHICA / REALASH EYELASH ENHANCER [RECENZJA]

Zapowiedź wpisu odnoszącego się do firmy Orphica (Realash) pojawiła się dokładnie trzynastego września br., czyli lekko ponad trzy miesiące temu. Jeżeli nie pamiętacie jej treści, możecie przypomnieć ją sobie, zapoznając się z tekstem znajdującym się TUTAJ.

Realash to pierwsza odżywka do rzęs, jaką kiedykolwiek posiadałam. Nie zwracałam szczególnej uwagi na tego typu produkty z dwóch błahych powodów: po pierwsze, moje rzęsy są ciemne i wystarczająco długie z natury, po drugie -  byłam sceptycznie nastawiona do takich "wynalazków". Na odżywkę Realash skusiłam się głównie ze względu na pozytywne opinie oraz bardzo prosty sposób nakładania - przypomina malowanie oczu eyelinerem.


Przez cały czas trwania kuracji, sumiennie używałam odżywki. Jej działanie, marka opisuje w sposób następujący:
"Faza wzrostu rzęs trwa około 30 dni. To za mało, aby rzęsy stały się długie i gęste. Zaawansowana formuła REALASH przyspiesza naturalny wzrost rzęs i wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie oraz mocne. Formuła tej odżywki zapobiega również ich wypadaniu. Aby w pełni wykorzystać potencjał REALASH, należy używać odżywki raz dziennie, najlepiej wieczorem po zmyciu makijażu, nakładając ją na linii rzęs górnej powieki. Dzięki gęstej konsystencji i poręcznemu aplikatorowi 3 ml serum wystarcza na 3 miesiące stosowania. Jego użycie jest niesamowicie proste – wystarczy jedno muśnięcie, aby cieszyć się pięknymi rzęsami.
 REALASH to serum stworzone z myślą o kobietach, które marzą o długich, mocnych i gęstych rzęsach. Polecane jest szczególnie tym paniom, których rzęsy są z natury krótkie, osłabione ze względu na wiek czy też zniszczone przedłużaniem, stosowaniem nieodpowiednich kosmetyków i doczepianiem sztucznych rzęs."
Czy mogę potwierdzić pozytywne informacje o produkcie; podpisać się obiema rękami i nogami pod rekomendacją? Ażeby jednoznacznie odpowiedzieć sobie na zadane zapytanie, rozważmy wszystkie "za" i "przeciw":

PLUSY PRODUKTU:
  • Odżywka nie była stosowana na zwierzętach,
  • Nie zauważyłam żadnych zaczerwienień i fioletowych żyłek na powiekach,
  • Dzięki lekkiej konsystencji oraz poręcznemu aplikatorowi, odżywka jest łatwa w użyciu,
  • Rzęsy stały się minimalnie ciemniejsze, mocniejsze i dłuższe - do tego stopnia, że wytuszowane sprawiają wrażenie sztucznych. Niestety, na jakiś czas muszę zaprzestać używania odżywki, ponieważ  wytuszowane rzęsy zaczęły odbijać się na górnej powiece,
  • 3 ml produktu starczają na 3 miesiące regularnego stosowania,
  • Dla nas - kobiet - ważne jest również wrażenie wizualne...odżywka zamknięta została w skromnym, minimalistycznym, ale jednocześnie ładnym opakowanku.
 
MINUSY PRODUKTU:
  • Po aplikacji odżywki występuje uczucie swędzenia powieki, w początkowej fazie stosowania wystąpiło również łzawienie.
Efekty, jak najbardziej, są widoczne. Czytając jednak opis odżywki oraz wszystkie opinie na jej temat, uważam, że nie są one aż tak spektakularne, jakby można było tego oczekiwać. Niestety, z powodu całkowitego przeczyszczenia pamięci telefonu, nie mogę poprzeć mojej opinii zdjęciami, ponieważ utraciłam fotografie z okresu poprzedzającego rozpoczęcie kuracji, więc musicie uwierzyć mi na słowo. Z pewnością, odżywka jest warta zainteresowania - rzęsy są gęstsze, wypada ich mniej, nie występują również żadne szczególne podrażnienia i reakcje alergiczne, zatem uważam, że jest godna rekomendacji. 

Wszystkie produkty Orphica dostępne są w SKLEPIE INTERNETOWYM.
https://orphica.pl/sklep-online.html


https://orphica.pl/sklep-online.html