Thursday, February 2, 2017

WOMEN WHO INSPIRE: ELIZABETH TAYLOR

Inspiracja - słowo, które nie jest obce żadnemu z nas. Z pewnością, można podzielić je na poszczególne podkategorie, z których każda z nich tyczyć będzie się innej dziedziny. Inspiruje nas szeroko pojęta sztuka i przyroda; inspirują dane sytuacje, a w końcu - ludzkie sugestie, zachowania oraz ogólny styl bycia. I (tak, doskonale wiem, że zdania nie rozpoczyna się od spójnika) właśnie przy ostatnim punkcie chciałabym na moment się zatrzymać..

Lubimy (ba, wręcz uwielbiamy!) inspirować się innymi ludźmi. Leży to w naszej naturze i praktycznie nigdy nie ulegnie to zmianie.

Jeżeli chodzi o moją osobę, za jedną z najbardziej inspirujących kobiet  uważam Elizabeth Taylor - hollywoodzką aktorkę, urodzoną w 1932 r, Wielkiej Brytanii. Światowej klasy sławę przyniosły jej takie filmy, jak: "Lassie wróć", "Kto się boi Virginii Woolf", czy "Kleopatra". Podbiła swoją osobowością miliony ludzkich serc. Słysząc hasło "Elizabeth Taylor", przed oczyma ukazuje się obraz kobiety eleganckiej, posiadającej niebywałą klasę. Nie trzeba tego udowadniać za pomocą słów, dostrzec to można niemalże gołym okiem.