Wednesday, February 15, 2017

DETOX JUICE | ANANAS + MIĘTA + JABŁKO + BAZYLIA + CYTRYNA + IMBIR


Przed Wami - owocowy detox z nutką bazylii i mięty. Dzięki połączeniu ananasa, soku z cytryny i jabłka, napój jest słodki, a zarazem świeży i orzeźwiający. Natomiast dodatek odrobiny imbiru, pomoże obniżyć poziom cukru.

CZTEROSKŁADNIKOWE, ZDROWE CIASTKA Z ORZECHAMI

Dzień dobry! Witam Was bardzo serdecznie w piękny, słoneczny dzień! Choć wedle kalendarza rozpoczęliśmy dopiero drugą połowę lutego, za oknem dostrzec można pierwsze oznaki wiosny - cudownej, dodającej motywacji i chęci do działania! Wyszło Słoneczko, na którego widok, serducho aż się raduje! Oby takich dni nastąpiło więcej, ponieważ mam już serdecznie dość ponurej zimy..

O moich poczynaniach pseudo-kulinarnych opowiadam bardzo rzadko. Przyczyna tego fantu jest prosta - zanim porobię zdjęcia danej potrawy, zdążę wszystko pochłonąć...Pomimo że nie widać tego po mnie, jestem straszliwym głodomorem. Uwielbiam jedzenie - smaczne, zdrowe, bogate w witaminy. Przy intensywności ćwiczeń, jaką obrałam, muszę dobrze zjeść. Dobrze, ale zarazem dietetycznie. W przeciwnym razie, zakończyłoby się to brakiem sił. Na cokolwiek..

Po raz kolejny zabieram się za przygotowywanie potraw i zamieszczanie przepisów w Internecie. Prostych, a wręcz banalnych, ponieważ wiem, że nie każdy preferuje owoce morza, sushi, czy też posiłki, których przygotowanie wiąże się z poświęceniem najmniej czterdziestu-sześćdziesięciu minut.